Uzkopšanas pakalpojumi

KĀPĒC MŪS IZVĒLAS?

SIA “Podzis 2” sniedz uzkopšanas pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Visa veida uzkopšanas pakalpojumi, sākot ar ikdienas uzkopšanu, ģenerālajām tīrīšanām, speciālajiem darbiem – telpu sagatavošana remontam un uzkopšana pēc remonta, mēbeļu demontāža un izvešana, dažādi remontdarbi līdz jumtu segumu tīrīšanai, teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai.

  • Individuāla pieeja katram klientam
  • Nestandarta pasūtījumu izpilde
  • Strādājam visā Latvijas teritorijā
  • Elastīgas cenas

home

Mājoklim

Visa veida uzkopšanas pakalpojumi: ikdienas uzkopšana, ģenerālā tīrīšana, speciālie darbi – mājokļa sagatavošana remontam, mēbeļu, sienu, durvju, logu demontāža un atkritumu aizvākšana, ģenerāltīrīšana pēc remonta un mājokļa sagatavošana dzīvošanai, mēbeļu montāža.

business

Uzņēmumam

Pilna servisa nodrošinājums, uzkopšana, ģenerāltīrīšana, apsaimniekošana, teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, zāles pļaušana, jumta seguma tīrīšana un mazgāšana, remontdarbi.

nature_people

Problēmu risinājumi

Dezinfekcija, nevēlamo aromātu likvidēšana, sēnītes un pelējuma iznīcināšana ar ķīmiju vai ozonu. Jumta seguma tīrīšana un mazgāšana, bruģa tīrīšana, nestandarta logu mazgāšana. Dažādas sarežģītības montāžas un demontāžas darbi.

Mums uzticas

panatta
saliena
balticovo
sls
ppm
EGG-energy-Logo.jpg