Pakalpojumi fermām, cehiem un ražotnēm

KĀPĒC MŪS IZVĒLAS?

Uzņēmums SIA “Podzis 2” ir specializējies fermu, cehu un dažādu ražotņu tīrīšanā un dezinficēšanā. Sniedz pakalpojumus gan fermām, gan cehiem, gan dažādām ražotnēm, noliktavām, angāriem un citu lielu platību telpām un teritorijām. Telpu tīrīšana, mazgāšana, dezinficēšana, atkritumu aizvākšana un citi darbi. Nestandarta pasūtījumu pieņemšana un izpilde.

  • Individuāla pieeja katram klientam
  • Nestandarta pasūtījumu izpilde
  • Strādājam visā Latvijas teritorijā
  • Elastīgas cenas

error

Fermu tīrīšana un dezinfekcija

SIA “Podzis 2” dezinfekcijā izmanto dabiskos līdzekļus tādus kā ozons un joni. Sniedz konsultācijas un izstrādā dezinfekcijas programmas dzīvnieku fermām un pārtikas cehiem. Veic visa veida tīrīšanas un dezinfekcijas darbus fermās, cehos, ražotnēs un citās rūpnieciskajās telpās. Pieņem un izpilda nestandarta pasūtījumus.

pets

Veterinārijas pakalpojumi

Uzņēmums SIA “Podzis 2” sadarbībā ar augsti kvalificētiem speciālistiem sniedz veterinārijas pakalpojumus ganāmpulku turētājiem. SIA “Podzis 2” piesaistītie speciālisti sniedz gan veterinārijas konsultācijas un pakalpojumus, gan konsultācijas  par barības sastāvu un vakcinācijas programmām, kā arī veic vakcinācijas programmu izstrādi un realizāciju.

Mums uzticas

panatta
Layer 1
saliena
balticovo
PafBet_101_FC_2
logo ar melniem burtiem
ppm
EGG-energy-Logo.jpg